Yağ Analizi

Yağ Analizi

Neden Yağ Analizi?

Otomotiv ve endüstriyel sektörlerdeki iş ortaklarımızın münferit ve/veya düzenli yağ analizlerini 100’den fazla test kapasitesi olan TÜRKAK onaylı laboratuvarımızda en hızlı şekilde gerçekleştirerek, iş ortaklarımızın ekipmanlarından en üst seviyede performans almalarını ve yapılan trend analizleri sayesinde kestirimci bakım faaliyetlerinde doğru kararlar vermelerini sağlıyoruz.
Kan; insan vücudu için ne anlama geliyorsa, yağlar ve sıvılar da makineler için o anlama geliyor.

  • Tıpkı üzerinde tetkikler yapılan kan örnekleri gibi, yağlar üzerinde de analizler yaparak işletmelerin koruyucu ve kestirimci bakım hedeflerine ulaşmasını sağlıyoruz.
  • Uzman yorumlarımız sayesinde ekipmanlarınızın durumunu öğrenek ekipmanlarınızdan en üst düzey performans alabilir ve operasyonel verimliliğinizi arttırabilirsiniz.
  • Sistem bazında trend analizleri ile tüm değişiklikleri takip ederek plansız duruşların ve beklenmedik arızaların önüne geçebilir ve üretim kayıplarını en aza indirebilirsiniz.
  • Yedek parça, işçilik ve yağlayıcı masraflarınızı düşürmenin yanı sıra, bakım sürelerinizi uzatarak bakım maliyetlerinde tasarruf sağlayabilirsiniz.

Fullcheck Yağ Analizi Sistemi Hakkında

1999 yılında hayata geçirdiğimiz web tabanlı uygulamamız ile uygun ürünlerin seçiminden, analiz sonuçlarının yorumlanmasına kadar tüm süreçler 50’den fazla alanında uzman mühendis tarafından takip edilmektedir.
Yılda 10.000’den fazla numuneye 150.000’den fazla deney yapılmaktadır.          
180’den fazla deney yapabildiğimiz laboratuvarımız TÜRKAK onaylı “Deney Laboratuvarı Yeterlilik Belgesi”ne sahip olup, son teknoloji test cihazları ile donatılmıştır.

Cihazların kalibrasyonu çok hassas bir şekilde ayarlanır ve her yıl yapılan ASTM Benchmark Çalışmaları ile deney sonuçlarında şüpheye yer bırakılmaz.    

Kullanıcı Dostu

Kullanıcı Dostu: Çoklu veri girişi, çoklu onay, kullanıcı rol bazlı sayfa tasarımı, performans uyarı sistemi, filtreleme, gruplama, fotoğraf, grafik, dosya ekleyebilme özellikleriyle kulanım kolaylığı sağlayan yeni tasarım.

Mobil Uyum

Mobil Uyum: Responsive tasarım özelliği sayesinde cep telefonu veya tabletle uyumlu kullanım ve erişim kolaylığı.

Dinamik Raporlama

Dinamik Raporlama: Numune Durum Analizi, Ekipman Durum Analizi, Trend Analizi gibi raporları, seçilen tarih aralığına göre hızlı bir şekilde oluşturabilme özelliği.

Hızlı İşlem

Hızlı İşlem: Numune etiketleri üzerinde bulunan QR kod sistemi sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde kayıt oluşturarak erkenden erişilebilen analiz sonuçları.

Uzmanlık

Uzmanlık: TÜRKAK onaylı TS-EN 150 IEC 17025 Deney Laboratuvarı Yeterlilik Belgesi'ne sahip laboratuvarlarda yapılan ve alanında uzman mühendisler tarafından yorumlanan analiz raporları.

Dil Seçimi

Dil Seçimi: İngilizce kullanım seçeneği.

Oil and Liquid Analysis

yağ analizi

Kolayca ve ustalıkla yağ numunesi almanın yolu;

  • Fullcheck numune alma kiti
  • Fullcheck numune alma pompası

Sadece hortumu değiştirerek istediğiniz sıklıkta ve istediğiniz yağ çeşidinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
Success Message
Teşekkürler!

Formunuz başarıyla iletilmiştir. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Success Message
Üzgünüz!

Geçici bir sorun nedeniyle form iletilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Contact Us
Bize Ulaşın

Şirketimize iletmiş olduğunuz talep, şikayet ve önerileriniz içerisinde ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkumiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler gibi özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz.

Bizlere ileteceğiniz talep ve geri bildirimleriniz kapsamında kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE KORUNMASI AYDINLATMA METNİ’nden ulaşabilirsiniz.

Uzman Görüşü/Talep ve Şikayet Formu fonksiyonlarının alt yapılarının yurt dışında yerleşik bir tedarikçi tarafından sağlanması sebebiyle işleminize buradan devam edebilmek için kişisel verilerinizin yurt dışına aktarımına ilişkin açık rızanıza ihtiyaç duymaktayız. Kişisel verilerinizin yurt dışına aktarılmasını tercih etmiyorsanız, müşteri hizmetleri numaramız 0850 212 33 44 üzerinden aynı fonksiyonlardan yararlanabilirsiniz.
System

Sisteme Giriş

System

Yağ Analizi Yaptırmak İstiyorum

System

Örnek Rapor