Hizmetler

Hizmetler

İşletmeler için tüm üretim süreçlerinin sürekli iyileştirilerek işletme/bakım maliyetlerinin düşürülmesi esastır. İşletmelerde kullanılan yağlar ve sıvılar, işletmelerin üretim verimliliğini artırmada ve maliyetlerini düşürmede doğrudan ve dolaylı olarak önemli bir rol oynar. Opet Fuchs, her sektöre hitap edebilecek 10.000’den fazla ürün çeşidi, ar-ge, teknoloji ve inovasyon yatırımlarıyla hareketin olduğu her yerde müşterilerine yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler ve hizmetler sunar. 

Opet Fuchs olarak yenilikçi ve sürdürülebilir iş anlayışıyla yağ tedarikinin ötesinde yağlar ve sıvılarla ilgili bütün süreçlerde uçtan uca hizmetler sunarak işletme maliyetlerinizin düşürülmesinde, operasyonel verimliliğinizin arttırılmasında ve işletmenizin dijitalleştirilmesinde en önemli katkıyı sağlayan çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz. 

Siz de işletmenizin ihtiyaçlarına göre, alanının ilk dijital uygulaması olan Fullcheck hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Yağ Analizi

İşletmenizin faaliyet alanına göre kişiselleştirilmiş testler ve değerlendirme algoritmalarını kullanarak, en uygun analiz hizmetlerinden yararlanmanızı ve kritik ekipmanlarınızın durumu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Yağ ve Sıvı Bakım Yönetimi

İşletmenizdeki bakım yönetimini üstleniyor, tesisinizde tam zamanlı bulunan uzman bakım ekibimiz ile işletmenize özel bakım planları oluşturuyoruz.

Fullcheck Sense – Anlık Sıvı Takibi

Akıllı sensor ve IOT teknolojileri ile anlık sıvı takip ve analizi yaparak sistemin kararlı bir şekilde devamlılığını sağlıyoruz.

Stok Yönetimi ve İzlenebilirlik

RFID, telemetri gibi teknolojileri kullanarak işletmenizdeki anlık stok ve sarfiyat takibini yapıyor, stok maliyetinizi kontrol altına alıyoruz.

Açık Dişli Kontrolü

Alanında uzman mühendislerimizle periyodik olarak yerinde bakım/servis hizmeti vererek ekipmanların güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Açık Dişli Temizliği

Teknik Danışmanlık

İşletmeye özel sunduğumuz mühendislik çözümlerimiz sayesinde işletmenizde verimliliği arttırıyor, bakım maliyetlerini düşürmenize destek oluyoruz.

Teknik Eğitimler

Alanında uzman mühendislerimiz tarafından verilen ve sürekli geliştirilip güncellenen yerinde veya uzaktan eğitimler sayesinde teknolojik gelişmeler, yeni uygulamalar, yeni geliştirilen ürünler ve en iyi uygulama örnekleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Success Message
Teşekkürler!

Formunuz başarıyla iletilmiştir. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Success Message
Üzgünüz!

Geçici bir sorun nedeniyle form iletilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Expert Analysis
Uzman ile Görüş

Şirketimize iletmiş olduğunuz talep, şikayet ve önerileriniz içerisinde ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkumiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler gibi özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz.

Bizlere ileteceğiniz talep ve geri bildirimleriniz kapsamında kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE KORUNMASI AYDINLATMA METNİ’nden ulaşabilirsiniz.