Açık Dişli Kontrolü

Açık Dişli Kontrolü

Açık dişli sistemlerinin kullanıldığı çimento ve maden sektörü işletmelerinde, alanında uzman mühendislerimizle periyodik olarak yerinde açık dişli kontrolü hizmeti vererek ekipmanların servis ömrü boyunca güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Açık dişliler; değirmen uygulamalarında yüksek hızlarda ve titreşim altında, fırınlarda ise yüksek basınç, sıcaklık ve yük altında çalışmaktadır.

İşletmelerin yüksek verimlilikle üretimlerine devam edebilmeleri için ekipmanların sorunsuz bir şekilde çalışması gerekir. Ekipmanların servis ömrü boyunca sorunsuz ve güvenilir çalışması için, alanında uzman mühendislerimiz tarafından sunulan yerinde düzenli açık dişli kontrolü hizmetimiz ile ihtiyacınız olan kapsamlı teknik desteği sağlıyoruz.

Yağların ve ekipmanların genel çalışma durumu hakkında gözlemlerde bulunurken, yük taşıyan dişli yüzeylerindeki aşınma miktarını tespit edip; sprey yağlaması, yağ tüketimi, sıcaklık ve vibrasyon gibi değerleri kontrol ediyoruz.

Böylece kullanılan yağlayıcı miktarını optimize etmenize, yağlama periyotlarınızı uzatmanıza ve ekipman verimliliğinizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Bunlara ek olarak, sahadan topladığımız veriyi modern dokümantasyon sistemi FUCHS LUBRICANT INSPECTOR’a kaydedip iş ortaklarımız için kapsamlı açık dişli raporları hazırlıyoruz.

FUCHS LUBRICANT INSPECTOR raporları sayesinde ekipmanların geçmişe dönük ölçümlenmiş tüm bilgilerine istediğimiz anda ulaşabiliyor, trend analizleri ile en küçük değişiklikleri bile fark edip büyük arızaların önüne geçme imkanına sahip oluyoruz.

UZMAN İLE GÖRÜŞ
Success Message
Teşekkürler!

Formunuz başarıyla iletilmiştir. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Success Message
Üzgünüz!

Geçici bir sorun nedeniyle form iletilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Expert Analysis
Uzman ile Görüş

Şirketimize iletmiş olduğunuz talep, şikayet ve önerileriniz içerisinde ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkumiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler gibi özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz.

Bizlere ileteceğiniz talep ve geri bildirimleriniz kapsamında kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE KORUNMASI AYDINLATMA METNİ’nden ulaşabilirsiniz.

Other Services Banner

Diğer Hizmetler

Yağ Analizi

Yağ Analizi

Alanında uzman mühendislerimizle periyodik olarak yerinde bakım/servis hizmeti vererek ekipmanların güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz

Yağ ve Sıvı Bakım Yönetimi

Yağ ve Sıvı Bakım Yönetimi

İşletmenizdeki bakım yönetimini üstleniyor, tesisinizde tam zamanlı bulunan uzman bakım ekibimiz ile işletmenize özel bakım planları oluşturuyoruz.

Fullcheck Sense – Anlık Sıvı Takibi

Fullcheck Sense – Anlık Sıvı Takibi

Akıllı sensor ve IOT teknolojileri ile anlık sıvı takip ve analizi yaparak sistemin kararlı bir şekilde devamlılığını sağlıyoruz.

Stok Yönetimi ve İzlenebilirlik

Stok Yönetimi ve İzlenebilirlik

RFID, telemetri gibi teknolojileri kullanarak işletmenizdeki anlık stok ve sarfiyat takibini yapıyor, stok maliyetinizi kontrol altına alıyoruz.

Açık Dişli Kontrolü

Açık Dişli Kontrolü

Alanında uzman mühendislerimizle periyodik olarak yerinde bakım/servis hizmeti vererek ekipmanların güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Teknik Danışmanlık

Teknik Danışmanlık

İşletmeye özel sunduğumuz mühendislik çözümlerimiz sayesinde işletmenizde verimliliği arttırıyor, bakım maliyetlerini düşürmenize destek oluyoruz.

Teknik Eğitimler

Teknik Eğitimler

Alanında uzman mühendislerimizle periyodik olarak yerinde bakım/servis hizmeti vererek ekipmanların güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.