Opet fuchs’ta yaşam

Opet Fuchs’ta Yaşam

Rel’ex

Biz; Opet Fuchs’ta şirket kültürü ile işine bağlı, değer yaratmak için çalışan, aynı hedefe koşan, motivasyonu yüksek ve iletişime açık bir ekibiz. Bunu sürdürülebilir kılmak ve çalışanlarımızın her alandaki deneyimini iyileştirmek bizim için çok önemli.

Çalışanlarla sürekli diyalog ve açık iletişim kurmak, çalışana ölçülebilir deneyimler yaşatmak, çalışanların görüşlerini dile getirebilecekleri ve fikirlerini paylaşabilecekleri demokratik ve güvenli alanlar yaratmak için Rel’EX ekibini kurduk. Çalışanlarımız hem yöneticileriyle hem de farklı departmanlardan arkadaşlarımızın katılımıyla genişletilmiş Rel’EX ekibinde fikirlerini diledikleri gibi paylaşıyorlar. Bu fikirler doğrultusunda, yöneticiler ve çalışan deneyimi ekibi tarafından gerekli aksiyonlar planlanıyor.

Çevik Dönüşüm

Biz Opet Fuchs’ta değişimin bir tehdit değil de fırsatlar içerdiğini bilerek hareket ederiz. Bu sebeple değişimin barındırdığı belirsizliği adım adım aşmak için girişimci zihniyet ile davranmayı ilke edindik.

Değişime cevap verebilme yetkinliklerimizi ve kaslarımızı güçlendirmek için Çevik Anlayışı ve İnovasyon bakış açısını benimsedik. Böylece müşterilerimize ve çalışanlarımıza daha iyi bir deneyim sunmaya ve elde ettiğimiz iş sonuçlarımızla şirketimizi en iyiler seviyesine taşımaya kendimizi adadık.

Şirketimize yeni ürün, hizmet ve iş modelleri kazandırabilmek, süreçlerimizi etkin ve yalın kılmak aynı zamanda bulunduğumuz ekosistem içindeki diğer paydaşlar ile iş birliği ortamlarındaki fırsatlar için bu kültür değişimlerini önemsiyoruz. İnovasyon ve çevik anlayışın arkasında yatan zihniyeti benimsemek adına çalışanlarımızın bu yolculuğunda onlara her türlü desteği vererek; müşterilerimize ve paydaşlarımıza değer yaratmak için varız.

Marka Elçileri

#aklındaopetfuchsvarsa mottomuzla yola çıkarak işveren markası çalışmalarımıza tüm çalışanlarımızı dahil ettik ve farklı departmanlardan gönüllü arkadaşlarımızla Marka Elçileri ekibini kurduk. İşveren markamızın bilinirliğini artırmak için hep birlikte çalışıyor; hem çalışanlarımızın deneyimini iyileştirmek hem de sosyal sorumluluk, üniversite etkinlikleri gibi aktiviteleri farklılaştırmak ve çeşitlendirmek için projeler üretiyoruz.

Ödüllendirme

Opet Fuchs’ta birbirimizin başarılarını takdir eder ve hep daha iyisini yapmak için teşvik ederiz. Bu kapsamda ödüllendirme programımızı birbirimize anlık olarak daha fazla teşekkür edebilmek, birlikte çeşitli projelerde yer aldığımız arkadaşlarımızı desteklemek, iş birliğini artırmak ve daha görünür kılmak için tasarladık.

Hareketin Olduğu Her Yerdeyiz

İletişimi, aktiviteyi, ilham almayı, ilham vermeyi, birlikte hareket etmeyi, eğlenmeyi, öğrenmeyi seviyoruz.

Dün de, bugün de, yarın da hareketin olduğu her yerdeyiz! Her zaman, her alanda!